Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokemon-battle.forumation.net
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Края на смотания Сай ;)

Go down 
5 posters

Радостни ли сте :) :)
Да
Края на смотания Сай ;) Vote_lcap0%Края на смотания Сай ;) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
100%
Края на смотания Сай ;) Vote_lcap0%Края на смотания Сай ;) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не
Края на смотания Сай ;) Vote_lcap83%Края на смотания Сай ;) Vote_rcap
 83% [ 5 ]
МНОГО СЕ КЕФЯ ЧЕ ЩЕ СЕ МАХНЕШ
Края на смотания Сай ;) Vote_lcap17%Края на смотания Сай ;) Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Общо гласове : 6
 

АвторСъобщение
????
Гост




Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 4:17 am

Хора напускам това е Sad
Върнете се в началото Go down
Пол

Пол


Брой мнения : 222
Join date : 16.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бяла Слатина

Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 4:19 am

недееееееееееееееееееееееееей (headbang)
Върнете се в началото Go down
http://www.narutorocks.bulgarianforum.net/forum.htm
Misa-chan
Admin
Admin
Misa-chan


Брой мнения : 379
Join date : 15.08.2009

Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 4:20 am

Говоря от името на Миза:

Не напускай, щото само още повече ше й станат проблемите. Не разбираш ли че ся точно не е момента да напускаш бе?
Върнете се в началото Go down
Лусия

Лусия


Брой мнения : 258
Join date : 15.08.2009

Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 4:24 am

не напускаии
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 358
Join date : 16.08.2009

Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 5:07 am

Сай , ти май не си същия който бе в началото , и в Покефен и в другите форуми , заяждаше се с нас , но с течение на времето ни стана много добър приятел , ако те няма ще станем една банда психота , не че сега не сме , но когато си наблизо се знае че ще е интересно и винаги има настроение , не може да напуснеш просто не е честно не мисли само за себе си , но и за приятелите които имаш тук , моля те не напускай , защото за нас ти си ни най - добрия приятел , а и помисли за Миса , тя те обича , по колко начина искаш да ти го покаже , не напускай , защото аз , Миса , Лусия и Пол сме нищо освен 4 играча в форума без теб , помисли над това което пиша и ПЛС НЕ НАПУСКАЙ ! Smile

П.П.ПЛС , САЙ ( БОЛТ ) , НЕ НАПУСКАЙ ! Smile
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 6:09 am

-Добре няма да напусна заради всички Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Bstidoona

Bstidoona


Брой мнения : 162
Join date : 19.08.2009

Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 7:09 am

ХМММ какви тъпи теми само праите!Разберете се дали ще напускате по скайп!После аз съм била спамката!Не искам да напускам форума ама само като ме баннвате баз да има причина така ще стане!
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 358
Join date : 16.08.2009

Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 7:35 am

Bstidoona написа:
ХМММ какви тъпи теми само праите!Разберете се дали ще напускате по скайп!После аз съм била спамката!Не искам да напускам форума ама само като ме баннвате баз да има причина така ще стане!
Бастиодона баннахте само щото всяка атака на покемон пишеше на друг пост , а ако някой нов види тва и помисли че така трябва да прави и той , ше стане само спам всичко , нищо лично , ама не обичам спама , сори за бана , ама всепак бе за 1 ден само Wink
Върнете се в началото Go down
Bstidoona

Bstidoona


Брой мнения : 162
Join date : 19.08.2009

Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 8:16 am

А само да кажа че тоя Сай ми писа че може само по една или две атаки на пост No No No No Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect confused confused confused confused confused confused Вие луди ли сте или какво?
Върнете се в началото Go down
Лусия

Лусия


Брой мнения : 258
Join date : 15.08.2009

Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 8:34 am

можем много атаки моляте успокоисе щот скоро заради наще и сичко ще стро6а компа Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Края на смотания Сай ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Края на смотания Сай ;)   Края на смотания Сай ;) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Края на смотания Сай ;)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Новини-
Идете на: