Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokemon-battle.forumation.net
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 град флоарома

Go down 
+2
Гари
Пламен
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Лусия

Лусия


Брой мнения : 258
Join date : 15.08.2009

град флоарома - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: град флоарома   град флоарома - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 12:15 pm

електриваи-1
елекид-1
ресава6т момент
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 358
Join date : 16.08.2009

град флоарома - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: град флоарома   град флоарома - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 12:23 pm

Офффф , Елекктривайър Гръм град флоарома - Page 2 AG274 да го парализираш но искам да е и много светъл да заблести , ако контра атакува Аджилити да отидеш до него и Гръмотевичен удар град флоарома - Page 2 Elekible но да е и ярък за да заблестиш отново , ако те нападне Защита , давай бързо Smile
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 358
Join date : 16.08.2009

град флоарома - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: град флоарома   град флоарома - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 4:43 pm

Оффф ше пишеш ли Neutral
Върнете се в началото Go down
Пол

Пол


Брой мнения : 222
Join date : 16.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бяла Слатина

град флоарома - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: град флоарома   град флоарома - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 5:54 am

Елекид затвори си очите и избегни като бягаш надясно след това си ги отвори и разбий защитата с брик брейк докато не падне а след това използвай 4 брик брейка и 3 гръмотевични удара и 3 шокови вълни давай град флоарома - Page 2 Croa град флоарома - Page 2 Del46 град флоарома - Page 2 Glameow_Attack3
Върнете се в началото Go down
http://www.narutorocks.bulgarianforum.net/forum.htm
Гари

Гари


Брой мнения : 358
Join date : 16.08.2009

град флоарома - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: град флоарома   град флоарома - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 7:55 am

Пол написа:
Елекид затвори си очите и избегни като бягаш надясно след това си ги отвори и разбий защитата с брик брейк докато не падне а след това използвай 4 брик брейка и 3 гръмотевични удара и 3 шокови вълни давай град флоарома - Page 2 Croa град флоарома - Page 2 Del46 град флоарома - Page 2 Glameow_Attack3
Абе Пол ти тъп ли си XD да го накараш да не види че по - вероятно е да се блъсне в стената отколкото да избегне , а и така Гръм ше го парализира по - лесно , а и след като е парализиран , мога да го ударя с Електрически удар и така свършва всичко , просто , а и с затворени очи едва ли ще ме уцели , не не , ти ме разби с тва бягай надясно с затворени очи , все едно каза "Елекид блъсни се в стената да е по - лесно на Гари и Електривайър" , следователно , трябва аз да спечеля ама ...
Върнете се в началото Go down
Пол

Пол


Брой мнения : 222
Join date : 16.08.2009
Age : 28
Местожителство : Бяла Слатина

град флоарома - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: град флоарома   град флоарома - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 2:07 am

Гари написа:
Пол написа:
Елекид затвори си очите и избегни като бягаш надясно след това си ги отвори и разбий защитата с брик брейк докато не падне а след това използвай 4 брик брейка и 3 гръмотевични удара и 3 шокови вълни давай град флоарома - Page 2 Croa град флоарома - Page 2 Del46 град флоарома - Page 2 Glameow_Attack3
Абе Пол ти тъп ли си XD да го накараш да не види че по - вероятно е да се блъсне в стената отколкото да избегне , а и така Гръм ше го парализира по - лесно , а и след като е парализиран , мога да го ударя с Електрически удар и така свършва всичко , просто , а и с затворени очи едва ли ще ме уцели , не не , ти ме разби с тва бягай надясно с затворени очи , все едно каза "Елекид блъсни се в стената да е по - лесно на Гари и Електривайър" , следователно , трябва аз да спечеля ама ...
пффф ако въобще си прочел ко пиша ше видиш че после си ги отваря ама няма значение и без това напуснах
Върнете се в началото Go down
http://www.narutorocks.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





град флоарома - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: град флоарома   град флоарома - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
град флоарома
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Град оребург
» Град велстоун
» Град снолпойн
» град селестик
» град джубилаиф

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: конкурси-
Идете на: